Select Page

Ako sa uistiť, že je to ten pravý?

Ako sa uistiť, že je to ten pravý?

Ženy majú tendenciu rýchlo podľahnúť čaru krásneho muža. Ako však zistiť, že práve ten je pre vás pravý a skutočne vás miluje? Ako si byť istá, že jeho srdce bije iba pre vás?

Uistite sa, že vás rešpektuje

Rešpekt je hlavným korením zdravého vzťahu. Zbystrite pozornosť a nenechajte sa oklamať prvotným ošiaľom. Zistite u jeho známych a priateľov, ako o vás hovorí a či to, ako sa o vás stará a plní každé vaše želanie, nie je iba umelým lákadlom na to, aby si vás získal.

Nie je dominantný

Časy patriarchátu dávno pominuli a váš partner si toho musí byť vedomý. Preto sa k vám musí správať ako k rovnocennému, rešpektovať všetky vaše názory a rozhodnutia. Preto dajte pozor na narážky typu: „Kto dovolil ženám šoférovať? …Žena má variť a nie starať sa do biznisu…“

Poznajte ho do hĺbky a v každej situácii

Vraví sa, že každý pár by sa mal spolu opiť. Spoznáte tak navzájom svoje úprimné ja. Ak sa po požití alkoholu začína správať agresívne či vulgárne, hoci počas všedných dní sa správa hrdinsky a zamilovane, ruky preč. Nemôžete sa nechať vystaviť takejto hrozbe. Ak sa však aj počas takéhoto stavu stále stará o váš komfort a bezpečie, môžete si vydýchnuť, je to ten vyvolený.

Hovorí o budúcnosti

Ak váš chlap hovorí o svojej budúcnosti znamená to, že je si sebou istý a má plán ako sa postarať o seba a tak aj o Vás. Ak si chlap svojou budúcnosťou istý nie je, ako si môžete predstaviť tú svoju s ním? Chlap má byť stabilný a rozhodný v otázkach ohľadom svojho profesionálneho života.

Môžete pred ním plakať

Všetci máme emócie, no ak ich máme dať najavo pred niekým iným, cítime sa previnilo a nepríjemne. Neplačeme pred hocikým. Ak sa nebojíte plakať pred vašim mužom a on je schopný prerušiť hocijakú prácu len aby vám utrel slzy z tváre, je to naozaj ten pravý. Ak je smutný, keď ste smutná vy a odmieta vás nechať kým neuvidí na vašej tvári úsmev, mali by ste sa ho držať silnejšie ako kliešť.

Pochopí, ak ešte nie ste pripravená

Chce posunúť váš vzťah do ďalšej fázy zblíženia, avšak vy sa na to ešte necítite? Aj nevinné prehováranie či dohováranie je varovným signálom, že niečo nie je v poriadku. Ak vás skutočne miluje, počká a dá vám toľko času, koľko potrebujete. Intimita je dôležitou časťou vzťahu, avšak nie tou najdôležitejšou.

Preto, ak sa vrhnete do nového vzťahu, zložte dole ružové okuliare a všímajte si všetko. Aj malé znamenia môžu odkryť veľké tajomstvá. Nebuďte nedočkavá a nerobte unáhlené rozhodnutia. Analyzujte, premýšľajte a uistite sa, že je to ten pravý.

O autorovi

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

KONTAKT

  • E-mail: info@lajf.sk

zdravie/fitness