Select Page

Čo v skutočnosti znamená láska?

Čo v skutočnosti znamená láska?

Byť zaľúbený znamená oveľa viac ako len zdieľať spoločnú posteľ. Láska znamená, cítiť bolesti žalúdka, keď príde vaša polovička neskoro domov, pretože máte strach, že sa jej niečo stalo cestou z práce.

Milovať znamená zdieľať rovnakú nervozitu ako pociťuje vaša polovička pred skúškou, či firemným meetingom. Milovať znamená kričať na nich, keď robia niečo hlúpe, pretože si nedokážete ani len predstaviť, čo by sa dialo, keby ste museli žiť bez nich.

Milovať znamená prebdené noci, pretože vaša láska je mimo mesta a nemôžete spať bez toho, aby ste cítili svoje telo vedľa toho jej. Milovať znamená pýtať sa na detaily o ich pracovnom dni a zapamätať si mená šéfa a spolupracovníkov, aby ste sa nestratili v tých príbehoch.

Láska znamená tráviť hodiny nakupovania a to všetko len preto, že chcete vybrať ten správny darček. Milovať znamená volať z parkovisku obchodu, pretože viete, že nemôžete ísť domov bez nákupu, aby ste sa opýtali, či niečo nie je potrebné kúpiť.

Milovať znamená vstávať skôr, aj keď nemusíte a to len preto, že chcete začať deň so svojou polovičkou. Milovať znamená rozprávať sa o svojich problémoch, aj keď na to nemáte náladu a mali ste zlý deň.

Milovať znamená snažiť sa udržať svoj hlas pokojný a vážiť slová, aj keď sa hneváte, pretože nechcete povedať niečo zlé, čím by ste im spôsobili zbytočnú bolesť. Láska znamená odmietnutie priateľov, keď vás pozývajú na film, pretože ste už sľúbili, že ho budete pozerať spoločne

Milovať znamená rozhodnúť sa nepiť, pretože už aj pár panákov môže mať za následok nesprávne rozhodnutia. Milovať znamená pripomínať im narodeniny či meniny ich rodičov.

Milovať znamená pomáhať im oškrabávať ľad z ich čelného skla, aj keď je výrazne pod nulou. Milovať znamená odolať nutkaniu k poslednému kúsku pizze, len aby ste ju prenechali tomu druhému.

Milovať znamená byť zohratý tím, byť najlepšími priateľmi a byť spolu, nech sa deje čokoľvek. Láska znamená, že ste presne tam, kde ste chceli byť.

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

KONTAKT

  • E-mail: info@lajf.sk

zdravie/fitness