Select Page

Keď jeseň inšpiruje: Čo nosiť v tomto ročnom období?

Keď jeseň inšpiruje: Čo nosiť v tomto ročnom období?

Možno patríte k tým, ktorí jeseň milujú pre jej zemité farby a melanchóliu. A možno patríte k tým, ktorí zbožňujú leto a jeseň je pre nich nutné zlo. Tak či onak, leto o chvíľku končí a jeseň už klope na dvere.

Ako vnímate ročné obdobia?

Pre mňa je každé ročné obdobie ako nový rok. Nový začiatok, nová ja, nové šaty prírody, a tak sa to odzrkadľuje aj na mojej nálade. Milujem jeseň nielen pre nádherné farby a vône, ale aj preto, lebo opäť vyberiem svoje obľúbené kúsky zo šatníka. Kombinujem rôzne zemité farby, hľadám jemné šáliky na ozvláštnenie, obzerám sa po baretkách a pekných topánkach i kabelkách. Chcete si aj vy užiť módne pozitíva jesene? Prinášam pár tipov, inšpirujte sa a vytvorte si tiež „nové ja“!

Jesenná romantička

Táto jeseň sa bude niesť v znamení vintage. Nebude núdza o nostalgiu a romantiku. Odporúčam niečo pekné kvetinové, no v tlmenejších jesenných farbách. Ideálna by bola blúzka či nejaká pletenina (napríklad v sivej farbe) s pekným kvetinovým detailom.

sveter na jeseň

Kožušinky

Bundičky s kožušinovými detailmi sú perfektným výberom. Je to štýlové i teplé. Ak k nim doplníte úzke džínsové nohavice, bude to vyzerať vkusne a príťažlivo. Čo sa týka dĺžky, kožušinové bundičky sú strihovo podobné tým motorkárskym.

Aké farby letia túto jeseň?

Jednoznačne dominuje červená. Ja som však aj za bordovú, pretože sa skvele kombinuje s inými tlmenými jesennými farbami. Na jeseň sa perfektne hodí šafránová žltá alebo horčicová, tekvicová, parížska modrá, gaštanovohnedá, staroružová…

Módny doplnok na jeseň

Opasky, šály a pekné baretky

Rok 2017 sa v jeseni nesie aj v znamení širokých opaskov – určite ich ešte niekde v skrini máte, pretože sa to po čase opäť vrátilo. Prepášte si dlhšie kabátiky či plášte, ozvláštnite zamatové šaty. Nezabudnite aj na jesenné šáliky, ktoré krásne dotvoria výsledný efekt. A baretky? Ja mám bordovú a milujem ju kombinovať s farbou čiernou, horčicovou, tmavomodrou. Každý si však nájde to svoje. J

Dúfam, že som vás trochu inšpirovala, a že sa aj vy potešíte nejakým pekným jesenným kúskom. Príjemný koniec leta a pekný začiatok jesene prajem!

O autorovi

Jana Kovková

Dívam sa tam, kam veľa ľudí nedovidí. Zvedavo, dychtivo objavujem nepoznané, vtláčam do textov originálnosť pohľadu. Nie som Dickens, Tolstoj alebo Rowlingová, ale som Kovková.

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

KONTAKT

  • E-mail: info@lajf.sk

zdravie/fitness