Select Page

Módne trenndy na jar/leto 2017

Módne trenndy na jar/leto 2017

Viete, čo je teraz trendy? Poradíme vám, čo si obliecť a čo patrí medzi TOP trendy 2017.

Športová móda

Mnoho ľuďom slovo šport a luxus nejdú dokopy. Módny návrhári preskočili aj túto hranicu a tak do módy uviedli tzv. športovú módu.

Ide o módny štýl, kde je dovolené nosiť napríklad tepláky či leggíny a to už aj na jógu alebo aj do mesta na kávu. Samozrejme, nesmieme prísť vo vyťahaných teplákoch, ale v premyslenom outfite, ktorý bude pekný na pohľad a taktiež veľmi pohodlný. Na zahodenie nie sú ani tenisky, keďže to k pohodliu patrí.

Ružová farba

Dizajnéri sa v roku 2017 snažia oživiť bežný outfit. Trendom minulého roka bola napríklad béžová či sivá farba. Týmto „nudným“ farbám sa v tomto roku vyhli a do svojich outfitov zaradili veľa ružovej. Medzi módnych návrhárov, ktorí podľahli ružovému trendu patrí napríklad Marc Jacobs, Givenchy ale aj Valentino.

Platformy sú späť

Zabudnite na špicaté konce a matné farby, ktoré boli hitom minulého roka. Do povedomia sa opäť dostávajú platformy a vysoké opätky, či extravagancia. Zatiaľ čo topánky so špicatým koncom pôsobili veľmi elegantne a konzervatívne, platformy sú viac temperamentnejšie a dokonale vystihnú vašu osobnosť.

Vojenské farby

V posledných rokoch fičia tzv. vojenské farby ako sú khaki a béžová (hlavne na nohaviciach). Podobne to bude aj tento rok. Odporúčame, aby ste farbu khaki nosili skôr ako tričko či košeľu. Tieto farby budú hitom hlavne na jar 2017. Stačí úplne jednoduchý outfit pozostávajúci z khaki vrchu, béžových nohavíc a napríklad strieborných (dobre vyzerajúcich) topánok a váš outfit bude výnimočný.

Kozmetika a doplnky

Čo sa týka rúžov, zabudnite na matné farby. Do povedomia sa dostávajú metalické odtiene. S nimi zažiarite úplne všade. V roku 2017 taktiež dominujú kryty na mobil. Áno, návrhári si všímajú aj takéto veci. Mobil využívame denne, tak prečo ho neskrášliť?

O autorovi

KarinV

Som študentka, ktorá sa venuje písaniu článkov už nejakú dobu. Medzi moje obľúbené témy patrí krása, móda a zdravie :)

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

KONTAKT

  • E-mail: info@lajf.sk

zdravie/fitness