Select Page

Škaredá pravda o „takmer vzťahoch“ a prečo už nikdy takýto vzťah nechcem

Škaredá pravda o „takmer vzťahoch“ a prečo už nikdy takýto vzťah nechcem

Nikdy som si nemyslela, že aj ja sa môžem dostať do „takmer vzťahu“, takého, ktorý rýchlo začne a zároveň rýchlo skončí. A nikdy som si nemyslela, že takýto vzťah mi môže zlomiť srdce.

Pointou „takmer vzťahu“ je to, že je tu istý potenciál pre naozajstný vzťah. Jeden sa z neho môže aj stať. A to je presne to, o čom hovorím. Modlíte sa a dúfate, že z toho bude niečo krásne. Myslíte si to dovtedy, kým vám nenapíše, že si to rozmyslel.Myslíte si, že z toho bude príbeh ako z románu, až kým si to naozaj nerozmyslí a zo vzťahu nevycúva.

Bola som šťastná, pretože s týmto chlapom mi to vychádzalo. Keď som ho videla, mala som z toho až závraty. Také tie motýle v bruchu. Keď som bola s ním, moje srdce silno búchalo a v jeho prítomnosti som zabúdala dýchať. Predstavila som ho svojim priateľom. Prespávala som uňho doma. Prezradila som mu moje najväčšie tajomstvá. Pobozkala som ho tak, ako svojho priateľa. Ochotne som ho vpustila do svojho života. A myslela som si, že nikdy z neho neodíde.

Pokiaľ cítite v ľuďoch istotu neočakávate, že od vás odídu. myslíte si, že nikdy k sebe nepustíte niekoho, kto by mal tú odvahu urobiť vám to. No ľudia vedia byť niekedy dvojtvárni. Ľudia menia svoje názory zo dňa na deň. Ľudia odchádzajú. Ľudia nás opúšťajú.

Pravdupovediac som si myslela, že to bola moja chyba. Vyzeralo to, akoby sa otočil o 360 stupňov. Jeden deň ma bozkával a hovoril mi aká som krásna a na ďalší deň mi povedal zbohom, bez akejkoľvek ľútosti. Myslela som si, že problém bol vo mne. Urobila som niečo, čím som ho donútila zmeniť názor? Povedala som niečo zlé? No nebola to moja chyba, ale jeho. Nebol pripravený. Za krátky čas si našiel novú peknú hračku.

S „takmer vzťahmi“ tu vždy budú nezodpovedané otázky. No nie je to vaša chyba, keď sa to zasekne. Ak z toho vycúva, nie je to kvôli vám. Nie je to preto, že ste niečo urobili alebo povedali. Je to pre neho škoda a strata.

„Takmer vzťahy“ vám naozaj dokážu zlomiť srdce. Dokonca viac ako rozchod po ozajstnom vzťahu. Prečo? Pretože sa to stane nečakane bez varovania. A môže sa to skončiť zle. Zvyčajne sa to končí zle. Nevstupujte bezhlavo do takýchto vzťahov. Nedajte svoje srdce niekomu, kto nie je pripravený. Nenechajte takéto vzťahy zlomiť vám srdce. Nepusťte si do svojho života niekoho, kto si nevie predstaviť svoju budúcnosť a nevie čo od nej očakáva.

Urobila som tú chybu, že som sa na toto neopýtala. Jednoducho som do toho spadla. Urobila som chybu, že som verila niekomu o kom som si myslela, že ma nikdy neopustí. Keď sa na to pozriem späť uvedomím si, že som ho nepoznala.

Ľudia robia hlúposti. Neznamená to, že sú zlí. Neznamená to, že nemajú srdce. Znamená to, že nanešťastie sa ocitli na zlej strane. Neboli pripravení na svetlo, ktoré vyžarujete tak intenzívne. Neboli pripravení na vašu brilantnosť. Keď vás opustia zabolí to. Vezme vám to vietor z plachiet. To je to, čo je na týchto vzťahoch to zlé. Vždy vás položia na kolená.

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

KONTAKT

  • E-mail: info@lajf.sk

zdravie/fitness